Jesteśmy rodziną wielodzietną i jest to nasze wielkie szczęście i radość. Od pierwszego dnia, kiedy zakochaliśmy się w sobie, wiedzieliśmy, że się pobierzemy i będziemy mieć dużo dzieci. I choć nasze postanowienie musiało poczekać, byliśmy cierpliwi. Kiedy osiągnęliśmy pełnoletność i dojrzeliśmy duchowo, pobraliśmy się i po roku narodził nam się pierwszy syn.

Pomimo zmian, jakie zachodziły w kraju i pogarszającej się sytuacji materialnej rodzin, byliśmy zdecydowani trwać w naszym postanowieniu. Pomimo różnych opinii płynących z otoczenia, że będzie ciężko, że nie damy rady, trwaliśmy w naszym postanowieniu. Dzieci rodziły się zdrowe, wspaniałe i piękne. Żona urodziła szczęśliwie pięciu synów i trzy córki. Najmłodszy synek ukończył właśnie tydzień. Radość bycia rodziną potrafi osłodzić troski życia codziennego.

Jesteśmy szczęśliwą rodziną pomimo okresowych trudności materialnych. Dzieciaki rosną, ich potrzeby stają się coraz większe - czasem nie na wszystko nas stać. Kochamy się, wspieramy i doceniamy siebie. Nigdy nie będziemy żałować naszej decyzji, dzieci są całym naszym życiem, a my mamy wypełniony czas do końca życia.

NASI PATRONI

zdjecie logo

logo wojewoda1

 

archidiecezja 1

logo3

Początek strony