1 poznanNa portalach internetowych o tematyce rodzinnej, na stronach Poznańskiego Centrum Świadczeń i Fundacji "Głos dla Życia" oraz w mediach społecznościowych zobaczyć można film o rodzinach wielodzietnych, który udało się stworzyć w stolicy Wielkopolski.

Mali i całkiem dorośli przedstawiciele pięciu rodzin wzięli udział w programie promującym rodzinę "trzy plus". W telewizji i internecie zobaczyły go już dziesiątki tysięcy widzów. Już podczas realizacji wzbudzał sporo emocji, ponieważ rodzice licznego potomstwa dzielą się w nim bardzo osobistymi przeżyciami i przemyśleniami. 

Dr Jolanta Próchniewicz z Fundacji "Głos dla Życia", która jest koordynatorem programu "Patronat nad Rodziną" w kwietniowym programie pt. "Z życia Kościoła" (TVP 3), powiedziała, że w ostatnich kilku latach wizerunek dużej rodziny bardzo się zmienił. Jest dzisiaj dużo lepszy. Spora w tym zasługa środowisk rodzinnych, których przedstawiciele wraz z urzędnikami Urzędu Miasta Poznania zrealizowali kilka dużych projektów promocyjnych. Wśród nich znalazły się już m.in.: trzy edycje Poznańskiego Tygodnia Rodziny, spot reklamowy i trzy programy telewizyjne.

Treść programu telewizyjnego jest nadal aktualna. Kto jeszcze nie miał okazji go zobaczyć, zapraszamy. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

(elach)

 

NASI PATRONI

zdjecie logo

logo wojewoda1

 

archidiecezja 1

logo3

Początek strony